top of page

Gizlilik

Eğer sipariş formunda veya not kağıdında gönderenin adının görünmesini istemiyorsanız, aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız. Ürünün kabul edilmemesi durumunda urun tekrar firmamıza getirilmektedir. Bu durumda ürünü 3 gün içerisinde firmamızdan almanız gerekir. Yada ekstra nakliye ücreti ödeyerek 3 gün içerisinde başka bir adrese göndere bilirsiniz. Nakliye ücretleri ile ilgili telefonla bizimle irtibata geçiniz. Para iadesi mümkün değildir. Sipariş bilgileriniz tarafımızca gizli olarak saklanmaktadır. Yalnızca bazı ciddi sorunların çıkması halinde alıcıya gönderen bilgileri verilmektedir. Gönderilen üründen den dolayı (alıcının ürünüi kabulü ile ilgili)sorun çıkması halinde firmamız hiçbir şekilde sorumlu değildir. Kredi kartı ile ilgili bilgileriniz kesinlikle bizim tarafımızda tutulmamaktadır. Doğrudan bilgileriniz bankaya gönderilir ve banka onayı değerlendirilir.
Adresler İle İlgili Gizlilik
Gönderici ve alıcıya ait adres telefon ve herhangi bir bilgi kanun dışı hiçbir gerekçe olmaksızın üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz.
Ödeme İle İlgili Bilgiler
Ödemeler mail order siteden ödenen sanal pos ve hesap no larına yapılan ödemelerde hesap numarası ve kart numarası herhangi bir şekilde kayıda alınmaz alınamaz bu işlemlerim tamamı ‘’Iyzico’’ tarafından yapılmaktadır ve bütün güvenlik ve ödeme bilgileri  Iyzico’ya aittir sistemimizin güvenliği ‘’Iyzico’’ tarafından sağlanmaktadır.

bottom of page