top of page

İade Şartları
Sipariş edilen ve ödemesi alınmış her ürün, saklitatlar.net garantisi altındadır.
Teslimat anında, ürün alıcı tarafından kontrol edilmelidir, hasar görmüş olduğu düşünülen ürün, teslimatı yapan kurye önünde kontrol edilmelidir. Teslimat anında ürün üzerinde zarar tespit edildiği takdirde, ilgiliye iade ediniz veya kargo şirketi ise tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslimatından itibaren, saklitatlar.net"Sipariş veren ve alıcınıza karşı sorumluluklarını, tam olarak yerine getirdiğini, kabul etmiş olduğunuzu" unutmayınız.
İade Koşulları
1) Kaç gün içinde geri iade almak için başvurulabiliyor?
- Pasta ve çikolata ürünlerimizi satın aldıktan sonra teslimat esnasında kontrol edip, herhangi bir sorun var ise iade edebilirsiniz. Ürün teslim alındıktan sonra iade alınmamaktadır.
2) Geri iade için kargolama ücretini siz mi karşılıyorsunuz yoksa müşteri mi karşılıyor?
- Teslimat esnasında kendi kuryelerimiz tarafında teslim edilen ve zarar tespit ettiğiniz ürünleri anında herhangi bir ücret olmadan iade edebilirsiniz.
- Kargo ile gönderilen ürünleri ise, tutanak tutturarak teslim almamak koşulu ile hiçbir ücret ödemeden iade edebilirsiniz.
3) Almama kararı veririp, siparişi iptal edersem, geri iade alabiliyor muyum?
- Sipariş verdiğiniz ürünümüzü teslimat tarihinden 2 gün öncesinde tarafımıza iptal bilgisi verirseniz eğer, ürününüz iptal edilir ve ücretiniz iade edilir.
4) Ücret iadesi kaç gün sürer?
- Sipariş verdiğiniz ürünümüzü teslimat tarihinden 2 gün öncesinde tarafımıza iptal bilgisi verirseniz 3 - 7 iş günü içerisinde ücretiniz tarafınıza iade edilir.
- Bankalarca kredi kartı iade işlemi aynı gün hesabınıza yansımayabilir. Bu durumda bankaların kredi kartı müşteri ilişkileri servisini aramanız gerekmektedir.
Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri  Whatsapp hattımızdan (0 539 434 52 77 ) bize bildirin.İade gerekçeniz uygun görülürse,hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir

bottom of page